גגות רעפים

גגות רעפים 2018-05-17T14:49:06+03:00

צפו בגלריית הגגות רעפים שלנו

פתרונות עיצוב בעץ –  בניית גגות רעפים וחידוש פרגולות
עיצוב ובנייה מעץ משתלבים היטב בשתי מגמות פופולאריות בשנים האחרונות – “בנייה ירוקה”, החורטת על דגלה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה, וחזרה לעיצוב כפרי ופשוט.
חברת גגות א ויצמן מספקת בעשרים וחמש השנים האחרונות שירות מקצועי ואמין בכל הקשור לבנייה מעץ – בניית דקים, גדרות, וכן בניית גגות רעפים וחידוש פרגולות. שילוב אלמנטים שונים מעץ במבנה קיים מספק מראה חדש ורענן לבית ולגינה בעלות תועלת משתלמת מאוד; מקנה מראה כפרי וחמים, ואפילו יכולה להעלות את ערך הבית.

גגות רעפים בנייה וחידוש
הזמן עושה את שלו וכל גג רעפים יכול להפוך לכזה שאינו מזכיר את ימיו הטובים.
מעבר לכך שהמראה הופך להיות מאוד לא משביע רצון הרי שגם מדובר בסיכון של חדירת מי גשמים והפיכת הבית כולו למקום שלא נעים לגור בו.
חברת גגות א ויצמן מבצעת פרויקטים שונים בתחום הבנייה הקלה, ובכל הקשור לנושא של גגות רעפים בנייה וחידוש הם חלק מההתמחויות שלה.
החברה משתמשת בחומרי גלם מהטובים ביותר בשוק והיא מתחייבת לעבודה מדויקת ברמת גימור גבוהה.

גג רעפים יכול להיות חלק יפה וחזק בכל בית, אך הוא יכול להיות כזה שיגרום לא מעט צרות אם לא בונים אותו בצורה הנכונה
הניסיון הרב של חברת גגות א ויצמן מביא לכך שבכל פרויקט של גגות רעפים בנייה וחידוש מתבצעים תוך התייחסות לשטח הנתון ולדרישותיו של בעל המבנה.

כך אנשי המקצוע של החברה מסיימים כל פרויקט מבלי להתעכב בגלל תקלות מיותרות הנוצרות עקב חישוב לא נכון של חומרים, תנאי עבודה, וכיו’.

ייעוץ ללא עלות למתעניינים בבניית גגות רעפים
חברת גגות א ויצמן מספקת שירות של איש מקצוע המייעץ חינם למתעניינים טרם בניית גגות רעפים וחידוש פרגולות, או לפני כל תכנית אחרת לשיפוץ או בנייה, על מנת להתאים ללקוח את האפשרות הקוסמת לו ביותר.
בניית גגות רעפים וחידוש פרגולות מתבצעים על הצד הטוב ביותר תחת ידייה המקצועיות של החברה, המספקת תוצאה מושלמת מבחינה אסתטית ובעלת אורח חיים ארוך.

גגות רעפים למרפסת
גגות רעפים למבנה ציבורי
גגות רעפים לחנייה

להצעת מחיר/ייעוץ ללא עלות השאירו פרטיכם

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות
  שלח מייל
  phone
  חיוג מהיר
  whatsapp
  שלח הודעה